Kurumsal

 ALES İLAÇLAMA - Orse Saat Kuyum. Gıda İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin marka değerlerinden teknolojiye uygun, son sistem ekipman ve uzman personeli ile hizmet vermekte olan kuruluşudur.

Firmamız ilaçlama faaliyetini; Sağlık Bakanlığı’ ndan onaylı ve yasal olarak çalışmaktadır. Yetkili personellerimiz; bilgi ve donanıma sahip Ziraat Mühendisleri ve Biyologlar ilaçların dozajını ayarlandıktan sonra kullanıma hazır olarak Biyodisa Ürün Uygulayıcı Belgesine sahip ekibimizle etkin ve kesin çözümü sunar.

Sürekli eğitim ve dünya teknolojisini takip etmek; Sektöre öncülük ve rekabeti sağlamak Kurumsal varlığı ve programları geliştirmek Kalite sistemi kurma ve verimliliği arttırmak Ekip ruhu oluşturma, profesyonel yaklaşım, Uygulamalarda mevzuat ve sisteme uymak En iyi ve doğru ekipmanı kullanmak; Üst düzey kontrol, değerlendirme ve belgelemek Çevrecilik, hijyen ve sanitasyona riayet etmek İnsanlara ve evcil hayvanlara zarar vermeyen ilaçlama Konusunda uzman ilaçlama personellerimiz En az toksit madde kullanarak en yüksek verim; Sorun bitene kadar mücadeleye devam; Beklenmedik durumdaki sorunlarınıza en kısa zamanda müdahale; Yaşantınızı aksatmadan sunulan profesyonel hizmet.

Firmamız bütün haşere gruplarına ilaçlama uygulamalarında İthal ilaçlar kullanmaktadır. Firmamız tarafından kullandığımız ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü ( WHO ) ve Sağlık Bakanlığı’ nca onaylı olup; kesinlikle insan sağlığına yan etkisi bulunmamaktadır.

Firmamız TSE standartlarına uygun TSE belgesine sahip olarak hizmet vermekte olup ayrıca;  ISO 9001: 2015 /  ISO 14001: 2015 / TS ISO 45001:2018  belgelerine sahip bir kuruluştur. İlaçlama işleminden sonra tüm müşterilerimize şirketimiz tarafından ilaçlama sertifikası verilerek işyerleri güvence altına alınmaktadır. ALES İLAÇLAMA olarak; Alanya İlaçlama, Eskişehir İlaçlama, Antalya İlaçlama, Manavgat İlaçlama, Gazipaşa İlaçlama ve Eskişehir bölge illerimiz Kütahya, Bilecik, Afyon, Uşak İllerinde ve ilçelerinde hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet desteği vermeyi taahhüt etmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız her sektörden kişisel ve kurumsal firmaların ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeye çalışmaktadır.