Otobüs & Araç İlaçlama

OTOBÜS & ARAÇ İLAÇLAMA

Gün içerisinde sürekli seyir halinde olan ve müşteri alan şehir içi ve şehirler arası seyahat eden otobüs, minibüs, midibüs ve binek araçlarınız tozlanır ve zemininde çok sayıda haşere grubunu bulundurur ve bunlar zaman içerisinde görüntü kirliliğine, salgın hastalıklara neden olurlar.

 Sürekli olarak otobüslerinizi yıkatmanız, temizletmeniz bu tür sorunları çözmeyecektir. Aynı zamanda haşere grupları birçok alana yumurtalarını bırakırlar. Otobüslerde sıcak oldukları için bu canlılar için çok elverişlidir. Büyük firmaların uzun yolculuklarında haşereler istenmeyen rahatsızlıklar verirler. Bunlar arasında en önemlisi kaşınmalar ve alerjidir. Bu nedenle müşteri kayıpları verebilirsiniz.

Eğer sizde bunları engellemek istiyorsanız otobüs ilaçlaması yaptırabilirsiniz.

Bu ilaçlamayı birçok ilaçlama firması verimektedir. Fakat etkileri ve yöntemleri firmalar arasında değişmektedir. Bizim ilaçlama firmamız uzman ekipler ile çalıştığı için sizlere her zaman kesin çözümler sunarlar. İlaçlama yapmadan önce otobüsler kontrol edilerek gerekli yöntemler uygulanır. Bunların yanı sıra müşteri memnuniyeti, uygun maliyet, teknolojik yöntemler, teşhis, tehlikelere karşı uyarma ilaçlama firmamızda mevcuttur. İlaçlama yapılırken bazı ilaçlar insan sağlığına etki edebilir. Biz tüm bunları düşünerek bakanlık onaylı ilaçlar ile kısa sürede ilaçlama yapmaktayız.

Bunları göz önüne alacak olursak sizlerde bizlerin sunduğu ilaçlamalardan faydalanabilirsiniz. Otobüs ilaçlama hizmetini ilaçlama firmamızdan almak istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişimi sağlayabilirsiniz. Böylelikle otobüsleriniz daha sağlıklı alanlara dönüşür ve sizde müşterileriniz için müşteri memnuniyeti sağlamış olursunuz.

 

  • Otobüs İlaçlama                                    * Toplu Taşıma İlaçlama
  • Gıda Nakil Araçları                                * otomobil ilaçlama