Hastane İlaçlama

HASTANE İLAÇLAMA

Hastaneler hijyen kalitesinin en üst safhada olması gereken ortamlardan biridir. İnsan sağlığının önem taşıdığı bu kurumlar aynı zamanda çevre sağlığı açısından da önemlidir. Her türlü haşere sorununda kaliteli ve kalıcı hizmet verdiğimiz hastane ilaçlama hizmetinde sizlerin yanınızdayız. Hayatımızda önemli bir yer tutan hastanelerin ilaçlama hizmetini verirken, konusunda uzman ve eğitimli personelimizi donanımlı olarak kurumlara göndermekteyiz.

Bu tür yerlerde düzenli aralıklarla ilaçlama yapılmalıdır. İlaçlar, dışardan gelen zararlılar, atıklar ve birçok farklı nedenle ortaya çıkan böcek, fare ve sıçan gibi varlıkların kısa sürede ortadan kaldırılması ve bir daha dönmemesi için şarttır. Sadece mekanın iç kısmı değil, çevresi de ilaçlanmalıdır. Bazı zararlıların yuvalandığı dış mekanlardaki sorun çözülmedikçe iç mekanlardaki üremenin de önüne geçilemeyebilir.

Yemekhaneler, depolarda ve tuvaletlerde bulunan bu zararlıların hastalarda ölümcül mikroplara bile neden olması mümkün olmaktadır. Bir çok farklı böcek türünün yuvalandığı hastane ilaçlama oldukça kapsamlı ve dikkat edilmesi gereken bir sorundur. Bu sorunun çözümü için gerekli olan birçok ürün en iyi koşullarda yararlanacağınız market tipi spreyler ya da ağır tarım ilaçları değildir. Çünkü bu ürünler de haşereler kadar zararlıdır. Hastane gibi birçok ortak kullanım mekanında yaralılardan ya da çevreden bulaşan birçok bakterinin yayılması, böceklerin türemesi ve birçok zararlının ortaya çıkması söz konusu olabilir. Bu yüzden ilaçlama konusu sadece profesyonel kişilerden destek alınarak yapılan bir işlemdir. 

Hastaneler bilindiği üzere ekstra temizlik önlemlerinin alındığı büyük mekânlardır. Mikrop ve bakteri yayılmasına elverişli olan bu yerlerde düzenli olarak, hastane ilaçlama hizmeti yapılması gerekmektedir. Bu hizmeti uygun bir fiyat çerçevesi içinde sağlayan bir firma olarak, sizlere kalıcı çözümler sunmaktayız. Hastane ve poliklinik ilaçlama hizmetlerinde en randımanlı şekilde hizmet vermekteyiz. Periyodik hastane ilaçlama ihtiyaçlarınızda firmamızla en kısa zamanda iletişime geçebilir ve fiyat listemiz hakkında sormak istediğiniz soruları yöneltebilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda dönüş yapılmaktadır.