Okul İlaçlama

Okul İlaçlaması Neden önemlidir?

Çocuklarımızın Eğitim yuvaları okul, yurt , dershane, kreş ( gündüz bakım evi ) , kütüphane, spor salonları, kantin ve benzeri yerlerin detaylı ve uzman firmaların uzman personellerine yaptırılmasına özen gösterilmelisiniz

Çocuklarımızın eğitim yuvası olan okullar aynı zamanda mikrop yuvasıdır. Birçok zararlı mikrop, bakteri ve böceğin bulunduğu okullarda akrep ve fare gibi hayvanlara da çok rastlanmaktadır. Bu yüzden okul ilaçlaması oldukça önemli ve ciddi bir iştir.

Birbirinden farklı böcek sorununun çözülmesi için gerekli olan tüm ekipmanlarımız ve deneyimli personelimizle size destek verecektir. Çocuklarınızın sağlığını her zaman korumak ve ortak kullanım alanlardaki hijyeni en üst düzeyde yaşatmak için firmamızla iletişime geçerek talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Okul İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Okul ilaçlama okulun tatil olduğu günlerde tespit edilen haşere türlerine yönelik ilaçların uygulanmasıyla yapılır. Okullarda genellikle ULV ( soğul sisleme) Jel, pulvarizatör, sıvı ilaçlama, hijyenik ortamlar için dezenfektan ilaçlama, maid ilaçlama uygulanan tekniklerden dir.

Okullarımızın kantin bölümleri çocuklarımızın beslenme alanları olduğundan dikkatli ve uygun tekniklerde en az ayda bir defa yeterlilik belgesine sahip personeller eşliğinde ilaçlama yapılmalıdır.

Eğitim yuvalarının hijyeninin sağlanması için gerekli olan tüm tedbirleri alan ekibimiz, profesyonel ilaçlama teknikleri ile her türlü böceğin, kemirgen ve sürüngenin yok edilmesini sağlamaktadır. Evinizde olduğu gibi zararlı haşerelerden kurtulmak için her zaman sorunsuz bir şekilde hizmet alacağınız ekibimiz, okul, okul kantinlerinde her zaman en iyi ve en profesyonel çözümleri bulmanızı sağlamaktadır.